Polish (Poland)English (United Kingdom)

Koszyk


Your Cart is currently empty.

Logowanie


Newsletter

! Konkurs !
! Konkurs !

Szanowni Klienci!

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO!


Dziękujemy za wszystkie nadesłane zdjęcia.

Gratulujemy Naszym Laureatkom:


Pierwsze miejsce: Pani Arleta M.

Drugie miejsce: Pani Ewa M.

Trzecie miejsce: Pani Beata Z.


galeria nagrodzonych zdjęć na www.facebook.com/luludecor


fot. Arleta M.

 


******************************

KONKURS FOTOGRAFICZNY


Zgodnie z obietnicą w dniu 5 grudnia startujemy z konkursem fotograficznym tylko dla Was!!!

Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 19 grudnia 2011 roku na naszej stronie internetowej www.luludecor.pl. Zwycięzców powiadominy także drogą mailową. Komunikat pojawi się również na naszym profilu na Facebooku: www.facebook.com/luludecor na który serdecznie zapraszamy. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, która w najbardziej pomysłowy sposób zaaranżowała pomieszczenie z wykorzystaniem asortymentu LuluDecor.


Główną nagrodą jest śliczna,

ręcznie wykonana oryginalna ramka na zdjęcia

(10x15cm)

Prosimy o nadsyłanie mailem na adres This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it zdjęć, na których widać jak upiększyliście pokój dziecka przy użyciu naszych artykułów. Zdjęcia należy nadesłać najpóźniej w dniu 18 grudnia 2011, zdjęcia nadesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę. Prosimy o nadsyłanie zdjęć w jakości umożliwiającej ich opublikowanie na stronie internetowej.

 

Zgłoszenia konkursowe powinny mieć w tytule tekst: KONKURS ŚWIĄTECZNY LULUDECOR

 

W treści maila zawiarającego zdjęcia zagłaszane na konkurs konieczne jest wpisane imienia wraz z nazwiskiem oraz załączenie klauzuli:

"Oświadczam, iż jestem prawnym włascicielem załączonych zdjęć. Wyrażam zgodę na wykorzystanie przesłanych zdjęć na stronie internetowej www.luludecor.pl oraz www.facebook.com/luludecor. Dane osobowe i adresy poczty elektronicznej nie będą wykorzystywane w żadnym innym celu, niż zgłoszenie konkursowe, w szczególności nie będą wykorzystywane do przekazywania informacji handlowych w przyszłości na temat innych usług niż bezpośrednio związane ze złożonym zapytaniem ani nie będą przekazywane osobom trzecim zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)"

Organizatorem konkursu jest LuluDecor S.C.

 

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na żądanie.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy na magda@luludecor lub telefoniczny (+48) 53 48 000 77

 

Jeszcze raz zapraszamy serdecznie do udziału!